Kamilla-Senjo-Brisant-12.05.2018-6.jpg
T

Kamilla-Senjo-Brisant-12.05.2018-6.jpg

W
Dnes už nic. Zítra v 9:00 odjíždíme. A pak už vůbec nic.
 
J
M3:
https://mapy.cz/zakladni?x=16.9239348&y=49.5524144&z=18&base=ophoto
Na trojúhelního části pozemku postavíme věžový vysílač - Barrandov 2
Na rybnících zaparkujeme 2 menší cvičné plachetnice. Na M1 - 3 hektary louky a ostrov z borovic. Vhodné pro 2 jezdecké kově a 1 krávu. (Ten není třeba kupovat, jen se zruší obhospodařování družstvem). :) Koupaliště 1 km jižně od M3. Kvalitní.
 
A
Puso,

Bobina už zase čeká u postele. Jdu "odpočívat". Nějak se v těch tvých "informacích" ztrácím. Až vstanem, rozepíšu "Kalendář" na dalších 5 dnů. Text nebude důležitý, jen datum.
 
A
Měl jsem divný sen o Švýcarsku. :-(

Jdu rozepsat "Kalendář".
 
A
Puso,

netrap mne, pokud nejsi se mnou, tedy pokud nejsem v "tvých rukách". Otázka je, jak mne "zprovozníš" - ale srdce mám v pořádku, takže to spraví zpočáku MODRÁ, pak už to půjde samo.

Pokud jde o "rudou" - je to na tobě. Jenže já mám sice manželku, ale ty jsi moje ŽENA - a v tom je velký rozdíl. Nikdy se neptám Emilie, kam jde a co dělá, nýbrž - kdy se vrátí. U Tebe to ale bude naopak. Mysli na to, až budeš čerpat "evropské dotace"!!!

Ozvu se po obědě a dalším spánku, ale počkám, co na mne - doufám - mrkneš. ;-)
 
A
Podívej, Kamillo,

já si jdu zakouřit, pak na tebe ještě jednou mrknu, ale začnu přemýšlet, jak projekt společné existence zachránit.

Možná jsem tě zachránil před snahou mít dítě. S tím mám zkušenosti. Nejlépe je děti nemít - pak nemáš zbytečné starosti. Máš jakýsi okruh žen. Pokud budete hledat člověka s nímž se můžete radit, snad mne ještě najdete. Jenže utíká čas. Nejlépe 3 ženy v zabezpečeném prostoru a existenci. To je tak či tak tah buď do M2 - nebo až na Kavkaz. Nejspíše obojí. Kdyby ta "husa" Annett nezblbla, mohla to zaplatit. Sice to pořád ukazuje, ale já už do Německa nepůjdu. Německo je třeba opustit!!!

Takže jsme zase u akce ARGONAUTI.
 

Media information

Category
Celebrity
Album
Kamilla Senjo
Added by
Tvzoner
Date added
View count
1,093
Comment count
18
Rating
0.00 star(s) 0 ratings